Про компанію

В даний час питання про перевагу пластикових вікон з упевненістю можна назвати вирішеним. Число їх власників збільшується з кожним днем, і білосніжні сучасні вікна на сьогодні прикрашають сотні міських і заміських будинків, естетично перетворюючи приміщення не тільки зовні, але і всередині, захищаючи квартиру від протягів і вуличного шуму, роблячи її тепліше і затишніше.

Але паралельно збільшенню попиту на вікна з пластику, стрімко зросла і кількість фірм, що пропонують споживачеві придбання пластикових конструкцій і їх установку. Реклами про супер дешеві вікна збивають нас з пантелику, а кількість пропозицій численних компаній ускладнює зробити правильний вибір. Знайти справжніх професіоналів у багатомільйонному місті досить складно, але реально.

Компанія «Інтергарант», була заснована в 1992 році, будучи прямим виробником металопластикових та алюмінієвих віконних конструкцій, вже багато років міцно утримує одну з лідируючих позицій на Західній Україні в даній галузі, маючи достатню кількість позитивних відгуків від своїх клієнтів, рада запропонувати Вам свої послуги. Крім того ми активно експортуємо наші конструкції в такі країни ЕС як Румунія, Італія, Іспанія, Бельгія а також Німеччина!

Німеччина, м. Вуперталь

«Інтергарант» — це прийнятна вартість пластикових вікон в поєднанні з високою якістю.

Маючи власний високо обладнаний виробничий комплекс, наша компанія може дозволити собі пропонувати споживачеві відмінну продукцію, виключаючи можливі торгові націнки, за мінімальною ціною. Працюючи з одним з кращих віконних профілів, таких як VEKA, що є еталоном надійності, краси і довговічності, ми поставляємо на український ринок, одні з кращих високоякісних віконних систем, які не викликають нарікання і заслуговують на довіру споживача.

Крім того компанія Інтергарант пропонує своїм клієнтам широкий асортимент віконних систем різної комплектації, форм і забарвлень. Всі комплектуючі для пластикових і алюмінієвих конструкцій проходять суворий відбір і мають сертифікати відповідності, що гарантує вікну стабільне функціонування протягом усього терміну експлуатації.

Сучасне німецьке обладнання дозволяє нам виконувати широкий спектр моделей будь-якої конфігурації (включаючи виготовлення за індивідуальними кресленнями) з різними механізмами відкривання: відкидним, поворотним або поворотно-відкидним.

Суворий контроль на всіх етапах виробництва зводить до мінімуму виникнення дефектів. Всі замовлення виконуються точно в зазначений термін.

«Інтергарант» — це великий досвід роботи і високий професіоналізм співробітників, глибокі знання всіх нюансів виробництва і експлуатації сучасних віконних систем.

Щоб приступити до виконання замовлення, наші монтажники проходять спеціальний курс підготовки в навчальному центрі, який є в арсеналі компанії, це дозволяє повністю виключити неправильне встановлення віконної системи і максимально продовжити термін її експлуатації.

Ви отримаєте гідну увагу вже з першої хвилини спілкування з нами. Досвідчені і компетентні менеджери дадуть відповідь Вам на будь-які питання, пов’язані не тільки з придбанням вікон, а й допоможуть підібрати Вам оптимальний варіант конструкції, що ідеально підходить для Вашої квартири або будинку.

Компанія «Інтергарант» — це цілий спектр послуг: від професійних консультацій до виготовлення вікон і подальшого оперативного монтажу, і якісного обслуговування в експлуатаційний період.