Інноваційний замок autoLock AV2 з автоматичним замиканням – це зручне рішення, пропоноване фірмою Winkhaus і корисна функція в повсякденному житті для вимогливих клієнтів. Якщо немає часу, щоб закрити двері на ключ, досить скористатись цим механізмом і замок закривається автоматично.

Це заслуга спеціального механізму, за допомогою якого з замку висуваються 2 масивних ригелі (вгорі і внизу стулки) і замикають її. Завдяки цій автоматичній блокаді, ми можемо не турбується, що нашу квартиру або будинок відвідають зловмисники. Відмикання дверей таке ж просте, як і замикання. Відбувається це в момент натискання ручки. Через це замок застосовується зазвичай з ручкою-штовхачем або зовнішньою ручкою. В цьому випадку двері в квартирі можна відкрити тільки ключем.

 

winkhaus plus

  • автоматичне замикання
  • для дверей з підвищенною ступенню протизламності
  • сумісність з рамними комплектами Winkhaus

 

BlueMatic – інноваційна система в області електронних запірних систем, що забезпечує користувачеві високий рівень комфорту і захисту. При замиканні дверей два масивних ригеля опускаються автоматично. Додатковий захист досягається шляхом замикання середнього ригеля одним поворотом ключа на 360 градусів. Відмикання дверей відбувається: зсередини – за допомогою натискання на дверну ручку, зовні – за допомогою ключа, пульта, транспондера і т.д.
При необхідності замок blueMatic можна поєднати з електроприводом, а також пристроєм зчитування папілярних ліній.

Підвищений комфорт з blueMatic:

  • автоматичне замикання
  • для дверей з підвищенною ступенню протизламності
  • сумісність з рамними комплектами Winkhaus

 

 

Winkhaus blueMatic AV2-B

Автоматичний замок з електронним управлінням, що працює від батареї автоматичний замок з многоточечний замиканням для вхідних дверей.

AV2-B є автоматичною систему блокування многоточечная пропонує дистанційний ключ ідеальним рішення замок для 21-го століття.

BlueMatic AV2-B – це автоматизований замок з многоточечним замиканням і зручною функцією дистанційного відмикання дверей. При закритті двері, масивні ікла і сталевий ригель автоматично блокують її, забезпечуючи надміцне з’єднання стулки і рами.

Відмикання дверей здійснюється зсередини – натисненням на дверну ручку, а зовні – за допомогою електронного носія, брелока-пульта або зчитувача відбитка пальця який повертає ригелі, що блокують двері, в початкове положення. Замок системи blueMatic AV2-B можна замикати і відмикати також і традиційним способом – за допомогою ключа (наприклад, при збоях в електроживленні). AV2-B не вимагає живлення від мережі електропостачання, привід працює від кількох стандартних лужних батарей типу АА.

Многоточечная система замикання autoLock AV3 – надійно замикає двері без використання ключа при закритті – швидко, безшумно і безпечно.

Багатоточкове замок від Winkhaus blueMatic EAV3, забезпечує миттєву блокування дверей при закритті і відмикає її за допомогою дистанційного управління – швидко, легко і комфортно.

 

Галерея