Ухильно-розсувна система DuoPort – великогабаритна тепла конструкція з паралельно розсувною відкидною стулкою. Може застосовуватися, як розсувні віконні системи і дверні системи. Ухильно-розсувну систему найчастіше встановлюють як вихід до зеленої зони при засклінні зимових садів, в квартирах, як вихід на лоджію, в сучасних офісах, готельних номерах, на веранді стираючи поділ між зовнішнім і внутрішнім простором.

DuoPort S

DuoPort S – єдина масштабна світлопрозора система, за допомогою якої можна забезпечити природне провітрювання приміщення за рахунок функції відкидання стулки.

Завдяки ухильно-розсувній фурнітурі типу duoPort S фірми Winkhaus можна конструювати вікна з висотою до 2,7 м, тобто засклити всю стіну від підлоги до стелі. Вікна, оснащені такою фурнітурою, зручні в обслуговуванні, а ми можемо використовувати простір поруч з ними на свій розсуд. Фурнітура duoPort S дозволяє легко і невимушено пересувати і нахиляти вікна і двері з виходом на тераси з максимальною вантажопідйомністю до 200 кг. Фурнітуру можна встановлювати також у вузьких профільних системах, що представляють можливість максимального освітлення приміщень.

 

 

DuoPort PAS

Завдяки інноваційній розробці поршневої системи в рухомих елементах фурнітури duoPort PAS, відбувається автоматичне закладання віконної або дверної стулки при закриванні конструкції, що забезпечує інтуїтивне управління вікном і найвищий рівень комфорту для користувача.

Зсув стулки на 6 мм по всьому периметру віконної рами забезпечує комфортну вентиляцію в приміщенні, можливість безпечного провітрювання під час нашої відсутності. Наявність в базовій комплектації восьмигранної грибовидної цапфи, що працює з відповідною сталевою рамною частиною і забезпечує підвищену безпеку навіть в стандартній комплектації duoPort PAS.

Збереження класу зламності в положенні провітрювання, як при закритому вікні. Система зручна і проста в експлуатації. Завдяки інерції стулки і поршневій системі доведення, конструкція вагою до 160 кг переміщується плавно і закривається самостійно без застосування додаткових зусиль Захист приміщення від зайвих втрат тепла при провітрюванні. Готові до використання компактні набори рухомих елементів. Оптимальна упаковка для виробничих потреб.

Центральний засув і інші елементи фурнітури activPilot можуть використовуватися у всіх портальних системах.

Переваги

  • Максимальна відкритість приміщення для природнього освітлення і економія простору за рахунок  відсутності поворотних стулок;
  • Велика площа скління;
  • Функціональна і зручна при експлуатації;
  • Прикрасить інтер’єр абсолютно будь-якого помешкання або приміщення;
  • Можливість ламінації в різні кольори і під цінні породи дерева;
  • Можливість повного і часткового відкриття отвору, а також провітрювання;
  • Надійні елементи замикання, можливість встановити протизламну фурнітуру;
  • Зносостійкі ролики витримують великі навантаження, не змінюють свою первинну форму, мають легкий плавний хід

Галерея