Вхідні двері з ПВХ – це надійна, витривала та функціональна конструкція. Їхня зносостійкість дозволяє використовувати їх не тільки в квартирах чи будинках, а й у офісах чи магазинах, де двері змушені постійно витримувати підвищені навантаження. За рахунок якісного ущільнення, двері з ПВХ забезпечують надійну теплоізоляцію та ефективну звукоізоляцію вашого приміщення. Це також дозволяє захистити потрібне вам приміщення від пилу і бруду ззовні. Двері з ПВХ прості в експлуатації. Вони не потребують періодичного фарбування або іншого спеціального догляду, а просто експлуатуються.

Крім всіх вище названих переваг, наші двері з ПВХ відкривають перед вами широкі можливості для творчих експериментів з дизайном вашого екстер’єру. Різноманітні варіанти оформлення, у відповідності з вашими індивідуальними вимогами, можуть задовольнити найбільш вишуканий смак.

 

 • Кількість камер – 5
 • Монтажна ширина, мм – 70
 • Товщина склопакета, мм – від 4 до 42
 • Опір теплопередачі (із встановленим армуванням), м²С/Вт – 0,83
 • Колір ущільнювачів – чорний, сірий, карамель
 • Ширина комбінації рама-створка у світловому прорізі (типовий варіант) – від 110 до 132
 • Висота фальця, мм – 21
 • Матеріал ущільнень – АРТК
 • Кількість камер – 6/7
 • Монтажна ширина, мм – 82
 • Товщина склопакета, мм – від 24 до 52
 • Опір теплопередачі (із встановленим армуванням), м²С/Вт – 1,06
 • Колір ущільнювачів – чорний, сірий, карамель
 • Ширина комбінації рама-створка у світловому прорізі (типовий варіант) – від 119 до 137
 • Висота фальця, мм – 25
 • Матеріал ущільнень – АРТК, ТРЕ

Технічні особливості дверей Інтергарант

При виробництві вхідних металопластикових дверей Інтергарант, ми використовуємо якісні німецькі петлі Dr. Hahn. Та вставляємо у профіль спеціальний кутовий підсилювач. В якості замків використовуємо німецькі механізми Fuhr, Winkhaus та Масо.

 

Петлі Dr. Hahn (німеччина)

 

Петлі Dr. Hahn дозволяють гармонійно поєднати технологічну досконалість, простоту монтажу, надійний захист від зламу, та естетичність виробу. Модель KT-N надійно монтується на будь-який ПВХ профіль завдяки довгим ступінчастим шурупам.

Встановлені двері регулюються в шести напрямках. Цю операцію може виконувати одна людина, не припіднімаючи дверне полотно. Петлі Dr. Hahn згідно системи RAL, допускаються до використання із навантаженням 120 кг на кожну петлю.

Різноманіття форм і кольорів дозволить, за вашим бажанням, зробити ваші петлі або непомітною деталлю конструкції, або виразним акцентом, що відтінює та підкреслює дизайн дверного полотна.

 

Установка та зняття дверей виконується в положенні 90 град. При необхідності можливо витягнути стержень. Можливо плавно підлаштувати прижим дверей у діапазоні від +2,5 мм до – 2,5 мм Регулювання по горизонталі від +5 мм до -5 мм Регулювання по вертикалі від +4 мм до -3 мм.
 
Кутовий підсилювач

 

Кутовий підсилювач дозволяє надійно з’єднати між собою армуючий профіль по периметру дверного полотна на стиках, утворюючи цілісний каркас. Завдяки цьому підвищується жорсткість конструкції, і її здатність витримувати механічні та теплові навантаження.

Кутовий підсилювач монтується у цільний армуючий профіль, товщина якого складає 3 мм, на всю власну довжину. Це дозволяє забути про провисання двері та порушення геометрії каркасу.

 

 

 

 

Багатозапірні замки Fuhr (німеччина)

 

На вхідні двері з ПВХ найчастіше використовуються замки німецької фірми Fuhr(ФУР). Встановлювані механізми мають п’ять точок фіксації. Така система дозволяє щільно притиснути дверне полотно до короба. Таким чином двері зможуть ефективно виконати свої функції – зберегти мікроклімат, навіть при великих перепадах температур.

Звукоїзоляція: залишать зовнішній світ назовні, зберігаючи тишу і спокій всередині. Зможуть запобігти проникненню пилу і бруду, а також сторонніх запахів з вулиці.

Крім того, механізми Fuhr, ефективно справляються із власним прямим завданням, вони надійно закривають ваші двері.

Ще одним, але напевне найвагомішим фактором, чому ми обрали замки Fuhr для встановлення на ваші двері – це німецька точність, якість та надійність. Ці механізми без будь-яких проблем прослужать вам довгі роки.

Також є можливість встановлення замки фурнітури Winkhaus та Масо.

 

«Теплий» поріг

 

За рахунок особливого поєднання алюмінієвого та ПВХ профілів поріг володіє достатнім коефіцієнтом опору теплопередачі, для тог, щоб навіть найлютішою зимою ви не змогли відчути, що саме означають слова «тягне з-під дверей».

Також, максимальна висота встановлюваних порогів відповідає технічним нормам DIN 18025, і не перевищують 20 мм.

 

 

 

Цільний армуючий профіль

 

Товщина армуючого профілю, складає 3 мм.

Галерея