FUHR (ФУР) – німецька фурнітура яка найчастіше використовується у дверях компанії «Інтергарант».

Маючи 150 річний досвід, компанія FUHR виробляє системи замикання дверей. Сучасні розробки підприємства – новітня системна фурнітура з роликовими цапфами для пластикових, дерев’яних і алюмінієвих конструкцій. Концепція полягає в застосуванні передових ідей, надійності, технологічності та економічності.

FUHR надає клієнтам 10-річну гарантію на бездоганну роботу всіх віконних приладів і якість покриття. На всі матеріали поширюються найвищі стандарти і вимоги безпеки. Продукція компанії пройшла випробування в німецькому інституті якості і сертифікації RAL, в тому числі і на відповідність стандартам ЄС.

Крім того, FUHR має власну лабораторію для випробування виробів на «ситуацію злому», обладнану за останнім словом техніки. Автоматизація практично всього циклу процесу виробництва зводить до мінімуму вплив людського фактора на стан продукції, що виготовляється і забезпечує безкомпромісну якість фурнітури.

 

Компанія дотримується думки, що задоволені клієнти – найголовніший потенціал. Елементи фурнітури виконані з високоякісної сталі, що дозволяє обходитися без вдавлених ребер жорсткості. Таке кріплення елементів повністю виключає зсув або випадання пластини, що з’єднує механізми, і довільне роз’єднання механізмів під час роботи. Фурнітура має сріблястий колір, що гармонує з білим кольором пластикового профілю. На його гладеньку поверхню нанесено антикорозійне воскообразное нано-покриття Aquares, що підтримує привабливий зовнішній вигляд, збільшує термін служби в різних кліматичних умовах і забезпечує стовідсотковий захист від корозії. Проникнення воскообразного складу відбувається на молекулярному рівні, завдяки чому зменшується ймовірність стирання поверхні і появи подряпин.

 

 

Внутрішні замки D FUHR

Призначені для установки на міжкімнатні двері, або двері на неопалювані приміщення. Базовим захистом замків D FUHR є система замикання, до складу якої входить ригель в середній лінії дверей, що забезпечує не тільки захист а й унікальний комфорт в процесі користування.

 

Роликові замки RV FUHR


  • 5 точок замикання
  • для дверей з підвищенними властивостями теплоізоляції
  • зручні у використанні

 

Типи замикання RV замків:

ВІД КЛЮЧА

Замикання і відмикання відбувається виключно шляхом повороту ключа в циліндрі. Завдяки добре продуманій конструкції механізму, двері блокуються за допомогою ключа, поворот якого в циліндрі не складає ніяких труднощів.

Можливістю швидкого і безпечного замикання дверей без використання ключа. Досить одного руху ручки вгору. Замок застосовується до дверей, багаторазово що відкривається і закривається протягом дня або до таких, які залишаємо без нагляду лише на кілька хвилин і тому немає сенсу замикати їх на ключ.

 

ВІД РУЧКИ

1. Після повертання ручки на 45 до гори висовуються ролики, які притискають стулку, і надають їй герметичність. (двері при цьому не заперті). Після цього можна провернути ключ для запирання ригелю.

 

 

 

2. При натисненні ручки, притискані ролики повертаються в початкове положення.

 

 

 

 

 

 

Галерея