EasyLock Winkhaus (M2)

ЗАМКИ З РОЛИКАМИ АБО ГРИБОПОДІБНИМИ ШТИФТАМИ – це проста і надійна захист для вхідних і балконних дверей з виходом на терасу. Вони забезпечують відповідний притиск стулки до рами по всьому периметру і, завдяки цьому, щільність двері.

 

РОЛИКИ АБО ГРИБОПОДІБНІ ШТИФТИ

Замки easyLook мають, крім основного замикаючого ригеля, додатковий захист в формі 4 роликів-ексцентриків або 4 грибоподібних штифтів, що встановлюються на планці замка у верхній і нижній частині стулки. У порівнянні з традиційними одиничними замками ці додаткові точки замикання замків easyLook істотно підвищують рівень герметичності двері, а також її стійкість проти злому. Роликові замки відповідають вимогам 3 ступеня протизламкості, а замки зі штифтами – 4-ої.

Замки easyLook RT – це гібридна система, що з’єднує в собі ролики-ексцентрики, що забезпечують належний притиск стулки до рами і штифти, що ускладнюють спроби вторгнення.

Всі варіанти замків easyLook можуть замикатися за допомогою циліндра, або ручки – поворот вгору на 45 °.

 

 

 

 

 

 

HookLocK Winkhaus (R4)

ЗАМОК З МАСИВНИМИ РИГЕЛЯМИ – ЗАХИСТ ЗІ СТАЛІ ДЛЯ НАШОГО БУДИНКУ

Високий стандарт безпеки замків з багатоточковим замиканням hookLock M забезпечують 2 або 4 масивних сталевих ригеля. Ригелі входять в відповідні планки, на рамі, запобігаючи надійним чином виривання стулки з рами. Застосування довгих планок на раму призводить до рівномірного розподілу сили, що притискає стулку до рами по всій висоті дверей. Ця суттєва перевага не тільки підвищує міцність конструкції, але і робить монтаж замка дуже легким. Високий комфорт замикання гарантує конічна форма масивних ригелів і регулювання притиску стулки до рами (на відповідних планках і планках на раму).

Завдяки добре продуманій конструкції механізму hookLock M, двері блокуються за допомогою “ручки”, на ціліндр не діє ніяка сила, а поворот ключа в циліндрі не складає ніяких труднощів.

 

winkhaus plus

 

  • зручне замикання дверей завдяки сучасному замковому механізму
  • легкий у використанні + для дверей з підвищенною ступенню протизламності


 

 

 

 

Галерея