Світлопрозорі фасади

Система ALT F50 призначена для виготовлення легких стінових огороджень конструкцій підвісного типу, а також для виготовлення похилих світлопрозорих покриттів, ліхтарів, куполів, зимових садів та інших просторових конструкцій. Каркасом конструкції є вертикальні (стійки) і горизонтальні (ригелі) елементи з видимою шириною 50 мм, яка підкреслює легкість і прозорість вітражних конструкцій.

Залежно від типу об’єкта і впливу навантажень, проектувальник має можливість вибрати необхідні несучі елементи. Для цього в серії ALT F50 передбачений широкий набір стійок і ригелів.

 

Для отримання необхідних теплофізичних і звукоізоляційних властивостей огороджувальної конструкції в серії ALT F50 використовується набір термовставок (термоізолятора) з твердого ударостійкого полівінілхлориду (PVC-U-HI) з високими теплоізоляційними параметрами, набір прокладок ущільнювачів на основі етиленпропіленового каучуку (EPDM) і ущільнювачі фальца склопакета з спінених матеріалів.

 

При установці заповнення товщиною 56 мм із застосуванням ущільнювача фальца з спіненого матеріалу досягається значення коефіцієнта теплопередачі Uf = 0,65 W / (m2K) або приведений опір теплопередачі R пр = 1,53 м2 ° С / Вт

Використання наявних термовставок і ущільнювачів дозволяє встановлювати заповнення (скло, склопакети, теплоізоляційні панелі) товщиною від 4 до 56 мм. Скління, а також установка панелей або віконних блоків виробляються зовні будівлі.

Зовні притискні планки закриваються декоративними кришками різної конфігурації, кришки можуть бути пофарбовані в будь-який колір за шкалою RAL або анодовані. При цьому фасад може бути двоколірним – внутрішні елементи фасаду (стійки і ригелі) пофарбовані в один колір, а зовнішні елементи (декоративні кришки) в інший.

Всі елементи кріплення повинні бути виготовлені з нержавіючої сталі, що виключає процес корозії і забезпечує тривалий час експлуатації світлопрозорих конструкцій без втрати міцності параметрів.

У конструкцію фасаду можуть встановлюватися вікна і двері будь-якого типу відкривання.

Розрахунок на статику і міцність кожної конкретної конструкції фасаду проводиться при його проектуванні.

 

Технічні дані
 • Алюмінієві профілі
  Сплав AlMg0,7Si6063 стан Т6
 • Ущільнювачі
  Синтетичний каучук EPDM по нормам DIN 7863
 • Ізоляційні профілі
  PVC-U-HI – довговічний, стійкий до низьких температур, пластифікований матеріал з низькою теплопровідністю і високою довговічністю
 • Елементи кріплення
  З алюмінію, нержавіючої сталі та інших матеріалів, стійких до корозії
 • Способи покриття
  Порошкове покриття будь-якого кольору відповідає вимогам Qualicoat, анодування – вимогам Qualanod.
Основні параметри
 • Внутрішня видима ширина 50 мм
 • Зовнішня видима ширина 50 мм
 • Глибина стійок і ригелів 12–270 мм
 • Товщина заповнення от 4 до 56 мм
 • Максимальна маса заповнення 500 кг

Спосіб кріплення скла: За допомогою профілю притискної планки (елементів) і декоративної кришки

Пропонована система структурного скління призначена для виготовлення світлопрозорих фасадів без видимого кріплення склопакетів. Фіксація заповнення відбувається з торця заповнення, в простір між склопакетами встановлюються термоизолирующие матеріали, зовні шов закладається силіконовим герметиком або ущільнювачем. Основою для даної системи є стійко-ригельна фасадна система ALT F50.

Для виготовлення фасадів зі структурним склінням використовуються спеціальні склопакети, до складу яких включені U-подібний профіль з приклеєною двосторонньої клейкою стрічкою і вторинний структурний силіконовий герметик.

 

 

 

 

 

Кріплення склопакетів структурного скління виконується за допомогою спеціальних притискних елементів, які встановлюються в паз U-подібного профілю і кріпляться в центральному пазу стійки і ригеля.

За результатами проведених випробувань, максимальна несуча здатність на виривання точкового вузла кріплення, що складається з притискного елемента і двох гвинтів, становить понад 1000 Н. По всьому периметру склопакета налічується більше одного десятка таких вузлів, це дозволяє надійно зафіксувати заповнення в конструкції і виключити його мимовільне випадання.

 

Особливості
 • Внутрішня видима ширина 50 мм
 • Зовнішня видима ширина 20 мм
 • Товщина заповнення від 6 до 56 мм
 • Спосіб кріплення скла за допомогою прихованого притискного елемента
 • Типи відчиняються: інтегровані в фасадокна з верхньоподвісні або паралельно-відставним відкриванням

 

ALT F50 SG

Інтегроване вікно у структурному фасаді

ALT F50 SG

Заповнення шва структурним герметиком

Основним естетичним відмінністю даного фасадного рішення є відсутність широких 50-міліметрових притискних і декоративних кришок. Замість них використані тонкі, практично непомітні зовні притискні профілі. Плоскі, прилеглі до скла профілі створюють ілюзію структурного скління.

 

Основні параметри
 • Внутрішня видима ширина: 50 мм
 • Зовнішня видима ширина: 38 мм
 • Товщина заповнення: від 28 до 50 мм
 • Спосіб кріплення скла: c допомогою притискного профілю
 • Типи відчиняються: інтегровані в фасад вікна з верхньоподвісні або паралельно-відставним відкриванням
 • Притискна планка: інтегроване вікно з невидимим в напівструктурне кріпленням фасаді

 

 

 

ALT F50 SSG

Интегрированное окно в полуструктурном фасаде

ALT F50 SSG

Прижимная планка с невидимым креплением

Наші роботи