АВТОМАТИКА ДО ВОРІТ An Motors

An Motors – торгова марка, що належить Групі компанії «АЛЮТЕХ». Під торговою маркою An Motors представлена автоматика и аксесуари для воріт, ролет, шлагбаумів​​.

Автоматика для відкатних воріт An Motors – еталон прекрасного співвідношення ціни і якості. На даний момент компанія спеціалізується на виробництві і постачаннях секційних, відкатних воріт і систем в країни Європи і Азії. Все виробництво знаходиться на території Білорусі. Високий рівень автоматизації і робота з постачальниками дозволили формувати досить приємний для покупця цінник.

Комплексні тестування на базі випробувальної ділянки ГК «АЛЮТЕХ», постійний контроль виробничого процесу, строгі випробування перед випуском нових продуктів на ринок гарантують стабільно високу якість виготовлення.

Досвід експлуатації автоматики An Motors в реальних умовах підтверджує надійність і довговічність продуктів лінійки An Motors.

ГК «АЛЮТЕХ» надає гарантію на автоматику для воріт An Motors протягом 24 місяців при дотриманні умов експлуатації.

 

АВТОМАТИКА ДО ВОРІТ ERREKA

ERREKA являється однією з ведучих фірм на Іспанському ринку у виготовленні автоматичних систем для воріт. З 40 річним досвідом роботи в своїй галузі ERREKA забеспечує своїм клієнтам комплексне обслуговування, зі стадії проекту до виготовлення.

Продукція ERREKA – втілення високого технологічного рівня, якості та дизайну, що дозволяє дати гідну відповідь як на вимоги до надійності і ергономіці, так і до зручності використання кінцевим споживачем нашої продукції.

Мотори для воріт і дверей, а також системи автоматизації забезпечені найсучаснішими внутрішніми системами безпеки, розробленими спеціалізованими інженерами.

 

АВТОМАТИКА ДО ВОРІТ Nice

Компанія Nice (Італія) – є лідером по виготовленню автоматичних пристроїв. Вона отримала визнання в багатьох країнах світу. Такі системи створюються для воріт, (напр. для гаражних, відкатних, розпашних), для шлагбаумів і звичайно ж дверей.

Відомо, що 1990 рік є датою початку розробки систем автоматизації Nice.

Продукція компанії виділяється серед інших високою якістю та зручністю.

Автоматика Nice йде в один крок з часом, адже з кожним роком проводиться модернізація товару, поліпшується якість механізму, вносяться нововведення для більш зручного використання автоматизованих пристроїв нашим споживачем.

Замовники автоматики Nice переконалися в тому, що використовувати цю продукцію дуже легко і комфортно. Перевагою компанії є і те, що системи такого типу забезпечують практичність, невибагливість у догляді, й експлуатуються протягом тривалого часу.

Естетичність оформлення автоматики для воріт Nice завжди на висоті, тому що над цим працюють професійні дизайнери.

Головні завдання компанії:
  • забезпечення доступних цін;
  • легкості в експлуатації;
  • безпека;
  • високий рівень функціональності автоматики.

Компанія розвивається, йде вперед, прагне до кращого. На сьогоднішній день автоматика Nice займає одне з перших місць за популярністю в сімдесяти країнах світу.