Розпашні ворота

Компанія Інтергарант – пропонує установку на розсувні ворота автоматику від кращих світових виробників: Alutech an-motors, Nice

Розпашні ворота – сучасна конструктивна і технологічна реалізація класичних воріт розпашної конструкції. В основному використовуються для отвору з обмеженим для роботи зсувних воріт простором. Ворота можуть встановлюватися на вже існуючі стовпи замовника.

Розпашні ворота, мабуть, найдавніша конструкція воріт. Давня, але анітрохи не застаріла морально. Тим більше за рахунок матеріалу, з якого зроблені такі ворота, вони виглядають дуже вишукано і елегантно. А якщо зробити їх не стандартними прямокутними, а у вигляді арки і прикрасити фурнітурою – наконечниками або вензелями, то Ваші розсувні ворота будуть самими стильними в окрузі.

 

Приводи для розпашних воріт

Щоб зрозуміти, який потрібно купити привід для розпашних воріт, необхідно взяти до уваги наступне: в двостулкових воротах основним параметром для вибору приводу є ефективна площа полотна воріт (без урахування технологічних / конструктивних просвітів).

Крім цього, необхідно брати до уваги ймовірне вітрове навантаження на ворота, а також показник інтенсивності використання розпашної автоматики.

На розпашні ворота встановлюються приводи двох типів: лінійні і важільні.

 

Лінійний привід

Лінійний привід – оптимальний для установки на «традиційні» розсувні ворота. У тому випадку, якщо довжина стулки становить не більше 1,8 м, привід виконує функції замку. В автоматичному режимі розпашні автоматика міцно утримує стулки воріт закритими.

 

 

 

 

 

 


 
Важільний привід

Важільний привід – призначений для автоматизації розгорнутих воріт з декоративною обробкою, а також кованих воріт. Встановлюється як зверху, так і знизу стулки.

 

 

 

 

 

 

Галерея