Шлагбауми

Великі офісні центри та паркувальні комплекси давно потурбувалися установкою шлагбаумів на пунктах в’їзду. І це природно, адже шлагбауми допомагають регулювати потік машин, блокувати проїзд на територію і виїзд з неї в неробочий час. Та й у дворах житлових будинків останнім часом досить часто можна зустріти шлагбаум, що захищає територію від сторонніх. Це служить гарантом спокою жителів, захистом їх автомобілів і пошкодження або викрадення, допомагає вберегти дворові будівлі і посадки.

Тобто шлагбаум – це елемент благоустрою. Огороджена територія, доступ на яку перекриває шлагбаум, більш захищена від несанкціонованого проникнення, ніж чим оснащена звичайним в’їздом. Тим більше, вам буде необхідний шлагбаум, якщо ви хочете встановити систему контролю на пропускному пункті підприємства, що має власний автопарк. До того ж, шлагбаум має кілька пріоритетних можливостей, які говорять не тільки про захист, але і зручність.

  1. По-перше, сучасний шлагбаум має дистанційне керування. Пункт управління може розташовуватися в будівлі або спеціальній будівлі на території.
  2. По-друге, оснащення шлагбаума фотоелементами дозволяє налаштувати його на автоматичне відкривання, регульоване за часом.
  3. По-третє, шлагбаум може працювати при температурах від -50 до +50.
  4. По-четверте, вартість шлагбаума набагато нижче, ніж автоматичних воріт.
  5. По-п’яте, встановити шлагбаум можна в отворі практично будь-якого розміру, в арках, на незахищених від опадів територіях.
  6. По-шосте, при необхідності ви зможете за допомогою коду відкрити або закрити шлагбаум вручну.

Це тільки основні плюси, які говорять про незаперечну перевагу подібних систем захисту і контролю. Оцінивши зручність використання, ви ніколи не заміните шлагбаум на щось інше.

Ми пропонуємо вам кілька моделей шлагбаумів. На сьогоднішній день у нас представлені кращі компанії, що виробляють електрогідравлічні електромеханічні шлагбауми: Barrier і Faac.