БЕЗКОШТОВНІ ЗАМІРИ

Заміри металопластикових вікон

Замір металопластикових вікон – стартова і найбільш відповідальна частина всього комплексу робіт, спрямованих на створення максимально комфортних умов життя наших клієнтів. Установка нових вікон, заміна старих, заскління балконів і лоджій – все вимагає проведення виключно точних вимірів.

1) Як економити, а не переплачувати при замовленні вимірів вікна.

Відома істина «сім разів відміряй – один раз відрізай» вельми застосовна для вимірів вікон ПВХ. Прорахунок всього в один сантиметр, може стати причиною втрати функціональності встановленої системи пластикових вікон. Неприємність, яка неминуче обернеться не тільки втратою часу, але і коштів. Компанія Інтергарант забезпечує безкоштовний виїзд кваліфікованного фахівця по виміру і гарантує проведення високоточних вимірів, виключаючи можливість помилки, а значить і втрати Вашого часу та грошей.

2) Секрети високоточних вимірів під пластикові вікна нашої компанії.

Даючи гарантію на наші віконні системи на 10 років, ми зацікавлені в тому, щоб все було ідеально, Ви залишилися задоволені, а ми продовжили зміцнювати свій імідж на величезному ринку виробників пластикових вікон. Саме тому ми незмінно керуємося такими принципами:

  • пунктуальність. Ми розуміємо зайнятість клієнта і приїжджаємо в точно домовлені терміни без затримок і перенесень;
  • консультація. Маючи достатній досвід і кваліфікацію, співробітник підкаже Вам, який варіант буде найбільш функціональний в умовах індивідуальних особливостей Вашої оселі;
  • універсальність. Наші інженери по виміру є не тільки профі в замірах отворів для металопластикових вікон, а й зможуть ввічливо і компетентно відповісти на будь-які виникаючі у Вас питання. Досвід роботи кожного з членів нашої команди гарантує правильність вимірів;
  • зручність. Ми приїдемо з комп’ютером, де можемо змоделювати Ваше вікно прямо у Вас вдома;
  • відкритість. Відомості про спеціаліста по вимірах, який до Вас приїхав, є в кожному з найближчих до Вас представництв компанії Інтергарант, телефони яких розміщені на нашому сайті.

Для того, щоб замір віконного отвору для вікон ПВХ не забрав у Вас багато часу, постарайтеся звільнити підхід до отворів від зайвих предметів. Також дуже важливо, щоб Ви могли хоча б приблизно сформулювати Ваше бачення бажаного результату.

Звичайно ж, наш фахівець надасть в цьому максимальну допомогу: в наявності завжди є каталоги зі зразками і розкладки кольорів.

Замовити вимір вікна можна, заповнивши онлайн-заявку на нашому сайті, зателефонувавши нам, або замовивши зворотній дзвінок. Чекати довго не доведеться – ми оперативно виконуємо свою роботу, а значить, вже найближчим часом інженер приїде до Вас.