ДВЕРІ НА ТЕРАСУ РОЗСУВНІ

VEKASLIDE – інноваційна підйомно-разрозсувна тепла система з ПВХ, яка втілює сучасне уявлення про рухоме великогабаритне скління зовнішнього дверного отвору. Системи розсувних дверей VEKASLIDE популярні при проектуванні заміських будинків, котеджів, оздоровчих комплексів, кафе, ресторанів і готелів. Оптимальне місце для установки конструкції на балкон або терасу – вихід в сад, парк, берег моря, озера, річки.

VEKASLIDE – це справжня революція простору. Може замінити одну зі стін приміщення. Ідеально підходить як для класичних, так і для нестандартних інтер’єрів Незамінна в випадках, коли потрібна серйозна теплоізоляція і збереження функціональності приміщення.

 

Переваги VEKASLIDE

        СТИЛЬНО

Панорамні двері VEKASLIDE дарують Вашому будинку індивідуальність, шарм та неповторне відчуття стилю. Розсувні двері особливо популярні в проектуванні та будівництві приватних будинків, власники яких не бажають залишатися в рамках стандартних рішень. За допомогою VEKASLIDE можливо закрити отвори шириною до шести метрів. І, звичайно ж, традиційні козирі VEKA: різноманітність кольорового виконання, конфігурацій, чудова естетика та найвища функціональність.

 
         
            ТЕПЛО

Двері VEKASLIDE – це ТЕПЛЕ панорамне скління для Вашого будинку. Двоконтурне ущільнення за всім периметром стулок робить панорамне рішення VEKASLIDE по-справжньому герметичним. Спеціальна конструкція безбар’єрного порогу з подвійним термічним поділом та ефективною теплоізолюючою вкладкою, забезпечує чудову теплоізоляцію.

В системі VEKASLIDE передбачена можливість встановлення склопакету товщиною до 42 мм. Герметичність конструкції дозволяє зберегти необхідне тепло всередині приміщення взимку та прохолоду влітку.

          ЧИСТО

В концепції VEKASLIDE все продумано до дрібниць. Для того, щоб всередині приміщення завжди залишалось чисто і сухо, на поріг встановлюється спеціальний водовідвідний профіль, що перешкоджає попаданню вологи всередину Вашого будинку.

 

 

         
            ЛЕГКО

Навіть наймасивніші стулки VEKASLIDE можна з легкістю відчинити, не докладаючи додаткових зусиль. Підйомно-розсувний механізм дозволяє, спочатку, повернувши ручку, підняти стулку на кілька міліметрів вгору, а потім, легко та швидко зрушити стулку в бік. Інноваційна фурнітура дозволяє легко керувати навіть найширшими стулками. Це під силу навіть дитині!

А також низький поріг від рівня підлоги дозволить позбутися від зайвого уступу. Ще ніколи панорамне скління не було таким елегантним та легким – та, водночас, таким надійним і легким.

      БЕЗПЕЧНО

Бути вдома – означає, відчувати себе в спокої та безпеці. І, водночас, відчувати себе незалежним та вільним, відкритим до нових вражень, які дарує нам оточуючий світ. Панорамні двері VEKASLIDE відкривають для Вас всі грані комфорту та дарують його нове відчуття. Вони можуть зробити Вашу вітальню частиною Вашого саду, відкривши її для свіжого повітря – і вони надійно захистять Ваш дім від холоду, вітру, негоди та незваних гостей (у випадку з останніми в системі VEKASLIDE передбачена можливість додаткового підвищення протизламних властивостей конструкції).

 

        ЗРУЧНО

Можливість раціонального використання простору незалежно від положення дверних полотен за рахунок того, що пересування стулок відбувається в одній площині, тому в відкритому стані конструкція не займає вільне місце і не закриває огляд, при цьому забезпечує панорамний вид, широкий вихід на вулицю

 

 

 

  створка рама
Кількість камер 5 7
Монтажна ширина, мм 70 100
Монтажна висота, мм 100 50
Товщина склопакета, мм до 42 до 52
Опір теплопередачі, м2С/Вт 0,83 1,06
Колір ущільнювачів чорний, сірий,карамель
Ширина комбінації рама створка у світловому прорезі (типовий варіант) від 110 до 132 від 132 до 13
Висота фальця, мм 21 25
Матеріал ущільнень АРТК ТРЕ

                                                 
                                                        
                                          
                            

Схеми A, D K, F, C A, D K, F, C
Макс. ширина конструкції, м 6,00 6,50 6,00 6,50
Макс. висота конструкції, м 2,70 2,40
Макс. ширина стулки, м 3,00 2,50
Макс. площа стулки, м. кв. 6,50 5,50
Макс. маса склопакета, кг 250 250

Максимальна ширина конструкції: до 6,5 м

Максимальна висота конструкції:до 2,7 м

Максимальна ширина стулки: до 3,0 м

intergarant

Галерея

Чому замовляють саме у нас

власне виробництво!
25 років успішної праці
великий
вибір
німецькі комплектуючі
гарантія високої якості
кваліфікований персонал

з вікнами ви також можете замовити