Двері гармошки – розсувна тепла ПВХ система VEKA. Єдиний метод скління, коли стулки, які відчиняються не створюючи «глухих» зон і звільняють весь видимий простір.

Двері гармошка ідеально підходять як для житлових приміщень, де тераса стає продовженням будинку; так і для нежитлових: ресторанів, літніх кафе, готелів, розважальних та оздоровчих центрів і приміщень з підвищеним рівнем вологості, басейнів, саун.

Головною перевагою конструкції є моментальна трансформація приміщення за рахунок відсутності кута повороту. Розсувні двері гармошка складаються і практично не вимагають додаткового місця на відкривання. У деяких варіантах двері можуть виконувати функції нахилу.

За теплотехнічними характеристиками двері-гармошка в порівнянні з іншими розсувними конструкціями дверей є менш герметичні. Через відсутність щільного притиску в нижній і верхній області примикання стулок до рами, можливі незначні зазори.

Колір дверей-“гармошки” може бути легко приведений у відповідність із загальним колористичним рішенням приміщення, так як в проектуванні і виробництві таких дверей можливо використовувати ламінуючі кольорові плівки без обмежень.

Варіанти відкривання

3 стулки

 

4 стулки

5 стулок

6 стулок

7 стулок

 

 

Чому замовляють саме у нас

власне виробництво
25 років успішної праці
великий
вибір
німецькі комплектуючі
гарантія високої якості
кваліфікований персонал

з вікнами ви також можете замовити