Алюмінієві конструкції широко застосовуються в сучасному будівництві та архітектурі. Алюміній, завдяки своїм якостям, дозволяє архітекторам і дизайнерам втілювати в життя найнеймовірніші ідеї та фантазії. Більш того, алюміній не втрачає свого вигляду і властивостей дуже довгий час – до вісімдесяти років і вище. Абсолютно нешкідливий для навколишнього середовища, стійкий до корозії, матеріал, став впевненим конкурентом пластиковим і дерев’яним аналогам.

Тепла підйомно-розсувна система, використовується для створення великогабаритних мобільних конструкцій. Краще рішення для скління широких прорізів в житлових будинках в якості внутрішньої перегородки або виходу на терасу, в нежитлових приміщеннях застосування підйомно-розсувної системи доречно для організації внутрішньоофісних перегородок, стильного входу в комерційне приміщення.

 

Ponzio

Компанія Інтергарант представляє алюмінієві розсувні двері SL 1600 виробництва італійського бренду Ponzio. Дана марка відома на ринку України вже більше десяти років. За цей час профільні алюмінієві системи від ПОНЗІ зарекомендували себе, як міцні, довговічні, зносостійкі конструкції.

Компанія ПОНЗІ в своїй продукції використовує алюміній первинної обробки, що дає ряд додаткових переваг. Завдяки своїм якостям, алюмінієва профільна продукція використовується для зведення складних архітектурних проектів і конструкцій, де дерево або пластик використовувати небезпечно.

Розсувні алюмінієві конструкції Ponzio SL1600 відмінно підходять для виготовлення та встановлення конструкцій з високими показниками енергоефективності. Дана система має гарну теплоізоляції, завдяки впровадження поліпшених подвійних термомістів в раму конструкції. Ponzio SL1600tt може бути виготовлена ​​із заниженим порогом або на монорейці.

Завдяки властивостям системи, можливе створення великих (протяжних) розсувних конструкцій, до 6 створок. Застосовується при втіленні великогабаритних архітектурних проектів. Витримує вагу до 400 кг.

 

             

 

Reynaers CP 130

ЕСТЕТИЧНА ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ

Reynaers CP 130 – це добре термоізольована система розсувних і підйомно-розсувних дверей. Вона відповідає найвищим вимогам щодо ізоляції, стійкості і безпеки. CP 130 чудово поєднується з вікнами і дверима з системи CS 77.

CP 130 пропонується з різними варіантами відкривання, а модель з низьким порогом спрощує доступ до будівлі. Модель з кутовим закриванням дозволяє чудово поєднати внутрішній і зовнішній простір будівлі. Це робить систему CP 130 ідеальною для приміщень з красивим видом.

Висока міцність системи дозволяє конструювати великі і надійні розсувні вікна і двері з вагою стулки до 300 кг. Крім того, CP 130 відповідає 2-го класу захисту від злому, що свідчить про безпеку і надійність рішення.

 

 

Reynaers CP 155

ЯКІСТЬ ТА ІЗОЛЯЦІЯ

Reynaers CP 155 – це першокласна система термоізольованих розсувних і підйомно-розсувних дверей. Вона призначена для створення максимально великих засклених поверхонь з урахуванням підвищеного комфорту. Система чудово сумісна з конструкціями з системи CS 86. Система CP 155 існує у версії «суперізоляція» (отримує закінчення «-HI»). З покращеною термоізоляцією система відповідає вимогам енергопасивних будівель. Варіант такої двері з однією направляючою отримав швейцарський сертифікат для енергопасивних матеріалів Minergie®.

CP 155 пропонується з різними варіантами відкриттів, а варіант з низьким порогом дозволяє поліпшити доступ до будівлі.

Установка автоматичного приводу для відкривання стане гарантією максимальної зручності. Підйомно-розсувна система передбачає конструювання дверей виключно великого розміру з вагою однієї стулки до 400 кг. CP 155 відповідає 2-го класу захисту від злому, що свідчить про безпеку і надійність рішення.

 

Схеми відкривання

Чому замовляють саме у нас

власне виробництво
25 років успішної праці
великий
вибір
німецькі комплектуючі
гарантія високої якості
кваліфікований персонал

з вікнами ви також можете замовити