Замок безпеки дітей

Комфорт легкості відкривання металопластикових вікон призводить до того, що його з легкістю можуть відкрити і діти. Наслідуючи батькам, граючи, проста цікавість тягне дитину до вікна.

Якщо дитина в кімнаті без нагляду — є небезпека того, що вона може відкрити вікно. Як убезпечити свій «безцінний скарб», щоб виключити ймовірність падіння його з вікна, що часто призводить до непоправних наслідків?

Рішення проблем з небезпекою відкритих пластикових вікон — замки для дітей, які є відмінним захистом, що не дозволяє відкрити вікно навстіж.

 

Дитячий замок — це?

Дитячий замок для вікон ПВХ — фурнітура, призначенням якої є виключення мимовільного відкриття стулок дітьми. Така фурнітура може застосовуватися на будь-яких віконних стулках, за умови їх оснащення поворотним / поворотно-відкидним механізмом.

Замки, вмонтовані в пластикові вікна, вирішують проблему безпеки дитини, при цьому залишаючи можливість провітрювання приміщення, що дуже зручно і абсолютно безпечно для дітей.

Така система захисту дозволяє батькам трохи розслабитися і зайнятися своїми справами, не хвилюючись про те, що дитина може випасти з вікна, так як без ключа його відкриття неможливо.