Віконний профіль VEKA Euroline прийшов на Український ринок на початку 2000-х років, і за минулий період встиг себе зарекомендувати, як надійне, довговічне і що важливо – доступне рішення.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

 

профільна система VEKA Euroline
опір теплопровідності – 0,64 м2С/Вт
кількість камер – 3
ширина профіля – 58 мм
номінальна товщина зовнішньої стінки – 3 мм
глибина монтажу склопакету в стулку – 21 мм
ширина склопакета 24-32 мм
виконання – біле
кількість контурів ущільнення – 2
армування по нормам VEKA

 

 

 

Високий попит на пластикові вікна VEKA Euroline обумовлений цілою низкою чинників.

По-перше, це чудове співвідношення ціни і якості. Складно знайти віконний профіль, який параметру ціна / якість може зрівнятися з VEKA Euroline, а про можливу перевагу і зовсім не йдеться. Таких вікон просто не існує.

Другий важливий показник віконного профілю VEKA Euroline – його універсальність.

VEKA Euroline за своїми технічними можливостями оптимально підходить для створення всіх типів віконних конструкцій, включаючи балконні рами та двері. Також характеристики VEKA Euroline дозволяють задовольнити найрізноманітніші потреби клієнтів: підвищену звукоізоляцію, виготовлення вікон нестандартних форм і розмірів і т.д.

Віконний профіль VEKA Euroline несе в собі О-образне армування, що підвищує стійкість конструкції до механічних впливів і продовжує експлуатаційний період вікна.

Особливу увагу слід приділити ущільнювачам вікон VEKA Euroline. Тут вони безшовні, що не тільки підвищує зовнішню привабливість конструкції, але також забезпечує більш високий рівень звуко- і теплоізоляції.

Пластикові вікна VEKA Euroline виробляються тільки з екологічно-чистих і безпечних матеріалів. Вони не вимагають регулярного спеціального догляду або технічного обслуговування.

Вибираючи віконний профіль VEKA Euroline, ви вибираєте чудову якість за доступною ціною! VEKA Euroline – вікна на століття!

Comfort (Veka Euroline) — стандартні вікна, вікна з доброю теплоізоляцією та шумозахистними якостями. Якість профілю не відрізняється від більш дорогих систем, наприклад, Veka Proline або Softline.

Із нестандартних форм можливі трапеції, трикутники та арки. Виконання вікон серії Comfort можливе тільки у білому кольорі.

Виробляються поворотні, відкидні, поворотно-відкидні та штульпові вікна, балконні та терасні двері.

 

Вікна серії Сomfort (Veka Euroline) — ідеальна якість поверхні, міцність

  • Товщина стінки – 3мм
  • Чорні протягнуті ущільнювачі
  • Спеціальні підсилювачі забезпечують високу стабільність конструкції
  • Добрі ізолюючі характеристики
  • Товщина зовнішньої стінки профілю складає 3 мм., що відповідає класу “А” Європейської системи RAL відповідно до DIN EN 12608

Галерея