Вікна з профілю VEKA WHS 60 – вибір тих, хто цінує розумний підхід. Прості і надійні вікна і профілю WHS 60 дозволять Вам відчувати себе комфортно в умовах клімату Північно-Західного регіону. WHS 60 – кращий вибір для скління квартир і нежитлових приміщень без підвищених вимог до теплоізоляції

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

       

профільна система концерну VEKA
опір теплопровідності – 0,66 м2С/Вт
кількість камер – 4
ширина профіля – 60 мм
номінальна товщина зовнішньої стінки – 2,7 мм
глибина монтажу склопакету в стулку – 21 мм
ширина склопакета 24-32 мм
виконання – біле
кількість контурів ущільнення – 2
армування по нормам VEKA

 

 

 

 

Монтажна ширина профілю 60 мм і 4 повітряні камери забезпечують тепло- звукоізолюючі характеристики профільної системи, необхідні і достатні для комфортного перебування в квартирах масової забудови і приміщеннях з центральним опаленням. Завдяки інноваційній компоновці камер всередині профілю досягається коефіцієнт теплоізоляції 0,66 м2С / Вт, що значно перевищує рекомендовані показники.

Ідеально рівна, біла поверхня профілю надає вікну акуратний і доглянутий вигляд. Профіль в міру матовий, в міру глянсовий, що надає виробам чудовий зовнішній вигляд і робить їх менш мазкими. Приємний блиск і одночасно низька чутливість до зовнішніх впливів – перша, і найпомітніша особливість профільної системи WHS 60. Запатентована рецептура профілів VEKA гарантує, що профіль не поміняє свій зовнішній вигляд протягом всього терміну служби.

 


 

Зйомні каучукові ущільнювачі
прослужать десятки років без
необхідності заміни
ширина профілю 60 мм 4 камери забезпечують
найкращу теплоізоляцію

 


 

Система профілів WHS-Halo є спільною конструкторською розробкою компаній W.H.SMITH & SONS (EXTRUSIONS) LIMITED і BOWATER HALO, Великобританія. Альянс компаній, що займаються розробкою і виробництвом профільних ПВХ-систем, займає одне із провідних місць на ринку полімерних продуктів Великобританії та Ірландії.

Входження у 2011 році в міжнародну групу компаній VEKA, здійснене через дружнє поглинання зі сторони британського дочірнього підприємства VEKAplc, дозволило WHS-Halo використовувати для своїх продуктів товаропровідні канали, котрі є в наявності нового засновника.

 

 

Галерея