Вікна з профілю VEKA WHS 72 – вибір сучасних людей, які хочуть отримувати краще. Чудовий зовнішній вигляд задовольнить потреби найвимогливіших естетів. А різноманіття можливостей і колірних рішень профільної системи дозволяє реалізувати навіть найсміливіші дизайнерські ідеї.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

       

профільна система концерну VEKA
опір теплопровідності – 0,77 м2С/Вт
кількість камер – 5
ширина профіля – 72 мм
номінальна товщина зовнішньої стінки – 2,7 мм
глибина монтажу склопакету в стулку – 21 мм
ширина склопакета 24-44 мм
виконання – більше 40 кольорів
кількість контурів ущільнення – 2
армування по нормам VEKA

 

 

 

 

 

Монтажна ширина профілю 70 мм і 5 повітряних камер забезпечують підвищені тепло- звукоізоляційні характеристики профільної системи навіть при використанні базового склопакета. Максимальні характеристики досягаються при використанні енергозберігаючого склопакета товщиною 44 мм. За рахунок збільшеної глибини установки
склопакета 21 мм більш ефективно перешкоджає випаданню конденсату в крайовій зоні склопакета.

Білосніжна поверхня профілю і коекструдованим ущільнення світло-сірого кольору надають виробам з профілю WHS 72 чудовий зовнішній вигляд. А чіткі гармонійні форми профілю WHS 72 відображають його сучасний стиль і рішучий характер.

П’ятикамерні профілі WHS-Halo 72 призначені для виробництва світлопрозорих конструкцій різного призначення. Вони можуть використовуватися для скління промислових і цивільних будівель, житлових приміщень багатоквартирних будинків типової забудови, а також застосовуватися в індивідуальних житловому будівництві при проектуванні і виробництві вікон стандартних розмірів і конфігурацій.

На відміну від профілів системи WHS-Halo 60, профілі WHS-Halo 72 виробляються також в кольоровому виконанні; при цьому колір основи профілю може бути як білим, так і коричневим. В якості стандартних кольорів ламінуючих плівок використовуються кольори “сонячний дуб” (sunny oak) і “темний дуб” (dark oak). При виробництві вікон з профілю WHS-Halo можна використовувати будь-які поширені системи фурнітури.

 


 

унікальні світло-сірі
ущільнювачі роблять
дизайн вікна неповторним
ширина профілю 72 мм
дозволяє встановлювати
широкі і теплі склопакети
тепер усередині 5 камер,
що робить вікно ще
теплішим і міцнішим

 


 

Система профілів WHS-Halo є спільною конструкторською розробкою компаній W.H.SMITH & SONS (EXTRUSIONS) LIMITED і BOWATER HALO, Великобританія. Альянс компаній, що займаються розробкою і виробництвом профільних ПВХ-систем, займає одне із провідних місць на ринку полімерних продуктів Великобританії та Ірландії.

Входження у 2011 році в міжнародну групу компаній VEKA, здійснене через дружнє поглинання зі сторони британського дочірнього підприємства VEKAplc, дозволило WHS-Halo використовувати для своїх продуктів товаропровідні канали, котрі є в наявності нового засновника.

 

Палітра кольорів

Стандартна

 

Розширена

 

Галерея