Вікна серії Elite style (Veka Swingline) – элегантний дизайн: мякі скруглені радіуси зовнішнього контура. Ідеальна якість поверхні, неперевершена оптика.

   

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ


Профільна система
VEKA Swingline
Опір теплопровідності – 0,77 м2С/Вт
Кількість камер – 5
Ширина прфіля – 70 мм
Товщина зовнішньої стінки – 3 мм
Класс «А» по нормам RAL
Глибина монтажу стеклопакету в стулку – 21 мм
Ширина склопакета – 24-42 мм
Виконання – гамма налічує більше 40 кольорів
Кількість контурів ущільнення – 2
Армування по нормам VEKA

 

 

Високі ізолюючі показники вікна з профилю SWINGLINE надійно захистять Ваш дім або офіс від холода та шуму. Спеціальні підсилювачі забезпечують високу стабільність конструкції. Можливе встановлення додаткових протизламних елементів.

Стабільна багатокамерна система з неперевершиними ізолюючими характеристиками.

Широка палітра кольорового профілю, як зовнішньої та внутрішньої ламинації, так і ламинації у масі. Можна вибрати кольори, імітуючі деревину, що дозволяє виготовляти вікна, які зберігають практичність пластикових та одночасно мають зовнішній вигляд дерев’яних вікон.

Є можливість встановити ущильненя не тільки чорного, але і сірого кольору, а також кольору карамель для ламинованых у масі виробів.

Важливою перевагою профілей VEKA є глибина встановлення склопакету, яка становить 21 мм, на відміну від 18 мм у віконинх системах інших виробників.Здавалося б 3 мм не грають великої ролі, але часто саме вони опиняються вирішальними. Це пов’язано з тим, що дистанційна рамка у вікнах ПВХ є основним провідником холоду.В умовах підвищеної температурної та ветрової навантажень 3 мм можуть стати вирішальними, так як вони забезпечують переміщення дистанційної рамки в більш теплу зону.

Додатковим плюсом є покращення характеристик шумоізоляції.

Пластик найкращої якості, виготовлений по фірмовому рецепту компанії VEKA, стійкий до впливу зовнішнього середовища. Вікно, що виготовлене з цього матеріалу не потребують ні фарбування, ні якогось іншого особливого догляду. Не жовтіє. Рівна глдка поверхня вікна з оксамитовим напівматовим блиском збереже почуття новизни на довгі роки. На відміну від більш глянцевих побратимів, не вкриється тисячами дрібних подряпин в перші ж роки експлуатації!

 

Палітра кольорів

Стандартна

 

Розширена

 

 

Галерея