Фурнітура

Одним з найважливіших вимог при виготовленні вікон заводом «Інтергарант» є використання виключно якісних комплектуючих, а саме, німецької фурнітури WinkHaus. Компанія Winkhaus - солідний німецький холдинг, центральний офіс якого знаходиться в м Тельгте (Німеччина). Компанія почала роботу в 1854 році і ось вже 150 років створює і реалізує продукцію найвищої якості. Визнання на ринку фурнітури і різноманітних комплектуючих для виготовлення вікон і дверей з полівінілхлориду (ПВХ) німецька марка Winkhaus отримала саме завдяки високим вимогам до якості продукції, що випускається холдингом.

види фурнітури Winkhaus

proPilot

proPilot — це компактна і економічна фурнітура для поворотних і поворотно-відкидних прямокутних вікон з ПВХ та алюмінію з фурнітурним пазом 16 мм.

Завдяки модульній конструкції, фурнітурна система в стандарті може регулюватися в 3-х площинах і бути виготовлена з матеріалів, що забезпечують плавний хід фурнітури.

proPilot гарантує правильну роботу вікна протягом усього терміну експлуатації. Фурнітура може оснащена кутовою передачею з грибовидною цапфою, завдяки якій у вікні є базова точка протизламної безпеки.

компактно та вигідно

activPilot Concept

Поворотно-відкидна фурнітура activPilot Concept поєднує в собі великі функціональні можливості, високі технології безпеки і комфорт в експлуатації.

activPilot Concept підходить до будь-яких профільних систем, відрізняється гнучкістю, сучасним дизайном і естетикою виконання кожного елемента.

новий стандарт фурнітури

activPilot Select

activPilot Select від Winkhaus — це повністю прихована поворотно-відкидна фурнітура з елегантним дизайном, яка при цьому витримує важкі вікна і двері вагою до 150 кг.

Завдяки модульній системі фурнітура activPilot Select легко встановлюється на стулку і відповідає вимогам, що змінюються.

інновація всередині вікна

порівняльна ХАРАКТЕРИСТИКА
звичайної фурнітури та WINKHAUS activPilot

Звичайна

  • Мікроліфт
  • Ричаг
    штульпового
    механізму

activPilot

DFE
TFE
  • Мікроліфт
  • Блокада повороту ручки
  • Балконна защелка
  • Штульповий механізм GASM

Захист від злому

Безпека віконної конструкції включає в себе цілий комплекс заходів. Це вимоги до склопакету, армування і до фурнітури. В даному випадку ми будемо розглядати тільки питання фурнітури.

Інтергарант пропонує три рівня безпекиз фурнітурою Winkhaus:

Базовий (ProPilot - мінімум 1 протизламний елемент, ActivPilot - мінімум 2 протизламних елементи)

Wk1 (4 протизламних елементи)

Wk2 (6 протизламних елементів)

Зазначені рівні забезпечують різну ступінь захисту від злому, але в Німеччині сертифікований тільки рівень WK2.

Чудово те, що всі рівні, включаючи базовий, мають в якості запірного елемента грибовидную цапфу, що дозволяє зробити навіть базовий комплект фурнітури захищеним від злому шляхом заміни відповідних планок.