Вікно — річ індивідуальна

Фахівці Інтергаранту підберуть склопакет з урахуванням ваших побажань і безлічі параметрів: призначення приміщення, місцевості, поверху, віддаленості від джерел шуму, орієнтованості по сторонах світу і багатьох інших.

 

Енергозберігаючі склопакети

Найтонший шар срібла наноситься на поверхню в процесі виробництва склопакета.

Це ніяк не впливає на прозорість і на здатність сонця нагрівати приміщення, але тепер тепло, яке акумулюється, не може вирватися на вулицю!

Такі вікна зберігають до 97% теплової енергії

 

 

 

 

 


 
 

Мультифункціональні склопакети

Багатошарове напилення при виготовленні склопакета вирішує відразу два завдання – енергозберігаюче і сонцезахисне.

Візуально з вулиці таке покриття додає вікнам легкий дзеркальний ефект.

Світло проникає безперешкодно, а 60% інфрачервоних променів відбивається завдяки магнетроному покриттю.

 

 

 

 

 


 
 

Антирезонансні склопакети

Шумозахисне скло знижує шум практично до нуля.

Для гасіння звукових хвиль використовують скла різної товщини і роблять неоднакові відстані між ними, встановлюють скла з багатошаровою структурою (триплекс), а також заповнюють простір між стеклами аргоном.

 

 

 

 

 

 

 


 
 

Безпечні склопакети

Ударостійкі склопакети виготовляються зі спеціального скла триплекс.

Це поєднання декількох стекол з плівкою між ними, з’єднаних воєдино під дією високої температури і тиску. Навіть якщо скло вдасться розбити, що потребує чималих зусиль, його осколки не розлетяться «скляним фонтаном», а залишаться в рамі на плівці.

 

 

 

 


 
 

Тепла дистанційна рамка

Конструкція рамки виконується з жорсткого ПВХ (полівінілхлорид). Подібна рамка не поступається в несучій здатності металевій, а по теплотехнічних характеристиках і зовсім перевершує в 10 разів! Коефіцієнт теплопровідності алюмінію 200-220 Вт / (кв.м.186; С), а ПВХ – 20 Вт / (кв.м.186; С).

Завдяки цьому практично повністю зникає проблема з «містком холоду», а так само з льодом внизу склопакета в зимовий період. Єдиним недоліком даної дистанційної рамки є слабка інформативність населення і виробників склопакетів. Пов’язано це з новизною даного продукту.

 

 

Купити вікна зі склопакетом відповідним для вас, можна в офісах продажів «Інтергарант». Наші фахівці завжди допоможуть зробити правильний вибір.

Ви можете замовити склопакет, в якому його корисні властивості значно посилені. Наприклад, в кімнати, вікна яких виходять на жваву вулицю, варто поставити звукозахисні склопакети. У дитячу — склопакети енергозберігаючі. Для магазину або банку, як альтернативу грат — міцні склопакети.

Щоб зробити замовлення, звертайтеся до наших офісів, розташовані по всій території Західної України.

Крім того, при виробництві склопакета може бути використане декоративне скло в асортименті

Декоративне скло
Кольорове та тоноване скло
Інкрустація
Вітражі

декоративні шпроси

Часто нам хочеться додати в інтер'єр кімнати щось особливе. Але планування приміщення або його розміри не завжди дозволяють архітектурні нестандартні рішення. Металопластикові вікна з шпросами - саме той спосіб, на якому можна зробити вдалий акцент. Щоб ваше вікно стало родзинкою приміщення, пропонуємо встановити в склопакет декоративні переплетення - шпроси. Вони додадуть конструкції елегантність і затишний зовнішній вигляд. Такий продукт за функціональністю не відрізняється від звичайного вікна. Обкладинка встановлюється всередину при виробництві склопакета, герметичність якого не порушується. При цьому вікна з успіхом виконують стандартні функції, такі як енергозбереження, захист від сонця і т. д. Шпроси в склопакеті не вимагають додаткового догляду. Вам не доведеться мити їх окремо або очищати від пилу. Це дуже зручний декоративний елемент, що дозволяє легко відтінити дизайн інтерьера. Існують безліч варіантів розташування шпросів, а також типів їх сполучення. Залежно від проекту вашого вікна і дизайну кімнати, можна вибрати і відповідний колір: білий, коричневий, золотий або «під дерево».

кольорові рішення

8 мм
золотий
білий
8 мм; 18 мм; 24 мм
золотий
білий
коричневий
18 мм
ламінація під колір профілю
горіх
золотий дуб
елегантний з’єднувач
(під замовлення)

РІЗНОМАНІТНІ КОНФІГУРАЦІЇ РОЗКЛАДКИ

Шпроси додадуть індивідуального та неповторного вигляду вашим вікнам