Компанія ІНТЕРГАРАНТ використовує для вікон класу Преміум профіль VEKA Softline 82 – інноваційний енергоефективний профіль відповідає високим вимогам завтрашнього дня, звеличуючи турботу про вас і ваш комфорт на максимальний рівень!

Профіль Softline 82 розроблений спеціально для задоволення найвищих запитів, довгостроковій економії вашого бюджету. Така система відноситься до багатокамерних високоефективних енергозберігаючих технологій, й ідеально підходить для будинків і котеджів з пасивним типом опалення.

Такі вікна привертають увагу дизайнерів сучасних квартир, заміських будинків і власників, які думають про завтрашній день. Пластикові вікна «Преміум» надають ексклюзивність інтер’єру, дорогий зовнішній вигляд і створюють затишок і комфорт для Вас. Це вікна для тих кому важлива індивідуальність, якість і сучасні технології.

Преміум клас це:

 • Вікна, які відносяться до преміум-класу, покликані підкреслити статус власника
 • Вікна для людей, які цінують неперевершену естетику і високі технології для приміщень з підвищеними вимогами до тепло- і звукоізоляції
 • Вікна які мають потужні ресурси довговічної експлуатації

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Softline 82

Зроблено в Німеччині для екстримальних зим. Багатокамерний профіль і енергозберігаючий склопакет роблять вікна неймовірно теплими, здатними витримати випробування самими холодними зимами.

Ознаки вікон преміум-класу

У вікнах преміум-класу встановлюють скло з спеціальним напиленням. Найчастіше це енергозберігаючі або сонцезахисні скла. Нерідко ставлять тоноване скло або склопакети з триплексом. Це потрібно для кращого захисту від шуму і сонця, а також для зламостійкості вікна.

Фурнітура на таких вікнах відрізняється високою надійністю. При цьому вона більш функціональна: на вікно можна встановити безліч додаткових опцій. Це можуть бути різні режими провітрювання або незвичайне відкриття стулок. Не варто забувати і про дизайнерські ручки і петлі.

І, нарешті, зовнішній вигляд. Вікна цього класу відмінно підходять для індивідуального оформлення. Від фарбування до незвичайного декорування профілю – існує багато варіантів створити неповторне вікно.

Вікна преміум-класу відрізняє вишуканий дизайн, краща фурнітура та зручність експлуатації. Таке вікно підкреслює смак власника, а також створює комфорт в будинку.

Переваги

 • Високоякісний гладкий пластик не потребує специфічного догляду та стійкий до зовнішніх впливів
 • Висока стабільність системи забезпечена використанням особливих армуючих підсилювачів
 • Вікна підходять для установки в будь-яких кліматичних зонах, включаючи райони з помірним і різким континентальним кліматом і збільшеними вітровими навантаженнями
 • Довговічна і надійна фурнітура WINKHAUS, виробництва Німеччини витримує більше 50 000 циклів відкривання. Функіональність, стійкість, надійність і високі протизламні властивості вже в комплектації за замовчуванням. (Навіть є можливість підвищити показники безпеки до стандартів WK1 і WK2)
 • Високі показники теплоізоляції 1,0 м² ° С / Вт
 • Профіль з шириною 82 мм. Сім теплових камер, а склопакет зі спеціальним напиленням – взимку тримає тепло, а влітку створює затишну температуру.
 • Висока шумоізоляція
 • Три контури ущільнювача
 • Склопакети товщиною до 52мм з дозволять Вам засипати в тиші. Клас шумозахисту від II до IV.
 • Легкість, практичність, зручність у використанні
 • Високий показник тривалості періоду експлуатації

      

Якісне пластикове вікно прослужить кілька десятків років. І при цьому воно може приносити користь, наприклад заощадити кошти, і, що дуже важливо, час. З якісним вікном не доведеться витрачати сили на ремонт або заміну. Час – не той ресурс, який хочеться витрачати на побутові проблеми.

Вікна преміум-класу також стануть хорошою інвестицією в майбутнє.


Галерея

Чому замовляють саме у нас

власне виробництво
25 років успішної праці
великий
вибір
німецькі комплектуючі
гарантія високої якості
кваліфікований персонал

з вікнами ви також можете замовити