Розсувні теплі вікна з системи DUOPORT S100

Похило-зсувні системи вважаються в Україні найдосконалішим рішенням у вікнах.

У них поєднані передові інженерні розробки: надійність і герметичність поворотно-відкидних стулок поєднуються зі зручністю розсувних механізмів.

Стулка такої конструкції рухається при відкриванні в двох напрямках: спочатку її просувають на себе, потім по направляючій рейці відкочують в сторону.

 

Переваги DuoPort S100

Перевагою є підвищений рівень надійності і додатковий комфорт за рахунок можливості вентиляції. При провітрюванні нижню частину рухомої стулки можна залишити притиснутою до рами, верх же відкидається, пропускаючи потоки повітря.

Sunline — це більше простору

Розсувна конструкція (в порівнянні з орними) значно економить місце і збільшує корисну площу. Ви можете вільно ходити по своєму балкону.

Slidors — це надійна теплозахист і вологонепроникність

Трикамерний ПВХ-профіль рами виключає втрату тепла приміщенням і примерзання стулок. Слайдорс тепліше алюмінію, довговічніше дерева і дешевше орних ПВХ-систем. Подвійне щіткове ущільнення зі спеціальною волого і вітрозахисною вставкою забезпечує підвищену герметичність навіть під проливним дощем.

Надійність і безпека

Спеціально розроблена фурнітура системи SLIDORS ® (Слайдорс) забезпечує герметичність і щільне прилягання стулок, при цьому проста в експлуатації. У місцях сполучення стулок встановлюється спеціальний блокуючий елемент, що перешкоджає несанкціонованому проникненню всередину.

Чому замовляють саме у нас

власне виробництво
25 років успішної праці
великий
вибір
німецькі комплектуючі
гарантія високої якості
кваліфікований персонал

з вікнами ви також можете замовити