Компанія «Інтергарант» пропонує
підвіконня преміум-класу «Danke»

 

Для обробки конструкцій зі скла використовується велика різноманітність підвіконь від різних виробників.

Наша компанія для цих цілей застосовує підвіконня підвіконня преміум-класу компанії DANKE. Вони мають запатентовану, оригінальну конструкцію, яка розроблялася за участю німецьких фахівців.

Для створення підвіконної дошки з ПВХ використовується тільки імпортна сировина високої якості, а виробляється вона на високотехнологічному обладнанні (Німеччина). Запатентована конструкція забезпечує високу міцність при відносно невеликій вазі. Чергуються похилі і вертикальні ребра жорсткості підвищують стійкість підвіконня Danke до деформацій в процесі впливу на стиск і вигин.

Для надійності монтажу підвіконня, в його нижній частині передбачаються пази типу “ластівчин хвіст”.

 

В якості покриття для підвіконня використовується ламінат Elesgo – фірмова, інноваційна розробка компанії “DTS Systemobefnaeclien GmbH” Німеччина. Технологія дозволить добитися затвердіння полімерів і субстратів без впливу високих температур і тиску. Поліакріли які використовуються, не містять в своєму складі формальдегідів і розчинників – це виключно екологічна технологія, яка не має аналогів.

Підвіконня Danke виглядають дуже стильно й естетично, а колекція декорів Danke дозволить вам підібрати оригінальне рішення, яке гармонійно доповнить інтер’єр вашого будинку.

 

Колекція декорів

 

Чому замовляють саме у нас

власне виробництво
25 років успішної праці
великий
вибір
німецькі комплектуючі
гарантія високої якості
кваліфікований персонал

з вікнами ви також можете замовити