На жаль, після установки ПВХ або алюмінієвих вікон, з довгоочікуваною шумоізоляцією і теплом, на відкосах з’являється грибок. Безглуздо  звинувачувати профіль, адже причиною виникнення грибка є вогкість в стіні, а не марка профілю.

Монтажний шов, якщо його не захистити внутрішніми і зовнішніми схилами, вбирає вологу, немов губка. Від чого відкос стає сирим. Також не варто забувати, що якщо Вам технічно правильно зробили внутрішні і зовнішні відкоси, це ще не гарантує виникнення грибка, адже стіна сама по собі натягує вологу і переходить в монтажний шов.

А ось якщо Ви замовите у нас ТЕПЛИЙ монтаж конструкцій, то ми гарантуємо європейську якість установки, а також ідеальний захист відкосів від грибка.

У компанії Інтергарант система монтажу «ALENOR» знайшла широке застосування і отримує позитивні відгуки з боку вдячних клієнтів.

Дана система має ряд переваг і корисних властивостей для Вашого вікна чи дверей. Вона зберігає властивості монтажного шва навіть через 10 років.

Переваги системи ізоляції віконних швів ALENOR:

  • надійність в експлуатації з 10-річною гарантією і екологічна чистота монтажного шва;
  • швидка окупність завдяки високому ступеню енергозбереження монтажного шва;
  • збільшення періоду ефективності монтажного шва;
  • захист укосів від вологи і грибка;

В системі ALENOR застосовується тільки високоякісні ізоляційні матеріали.

Їх контроль якості здійснюється на всіх етапах виробництва: від закупівлі сировини до зберігання і транспортування готової продукції. Всі матеріали, які застосовують, в своїй роботі, майстри компанії Інтергарант, мають сертифікати якості.

Чому замовляють саме у нас

власне виробництво
25 років успішної праці
великий
вибір
німецькі комплектуючі
гарантія високої якості
кваліфікований персонал

з вікнами ви також можете замовити